Sohbet odalarımızı sizler için güzelleştirdik.

Sohbet odalarımızda kesintisiz ve güvenli olarak sohbet edebilirsiniz. Kullanıcılarımıza güvenli şekilde sohbet edebilecekleri ortamı sağlamak için çaba göstermekteyiz. Vakit kaybetmeden aramıza katılarak yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

sohbet

SOHBET'E HEMEN
GİRİŞ YAPIN

sohbet icon
sohbet icon

mirc indir Daha hızlı giriş yapabilmek için türkçe sohbet programını Buradan. indirbilirsiniz.

Kurallar

Sohbet odalarında bireylerin sanal ortam üzerinden sohbet etmelerini, tanışmalarını ve eğlenceli zaman geçirmelerini sağlayan platformlardır. Sohbet odalarının kaliteli zaman geçirmek için belli başlı kurallara ihtiyaçları vardır. Genel kabul gören birçok belli kurallar hemen hemen tüm sohbet odaları geçerlidir. Kullanıcı güvenliği, sohbetin kalitesi ve gizlilik ilkelerine aykırı olan tüm yazılı, sesli tutumlar yönetim tarafından kısmi olarak kısıtlanır ya da engellenir. Birlikte sohbet odalarının kurallarına göz atalım.

  1. Sohbetci.net olarak tüm kullanıcılarımızın kalite bir ortamda sohbet edebilmesi için bazı kurallarımız bulunmaktadır...
  2. Tüm kanallarımız da ve genel odalarımızda rencide edici, uygun olmayan hareket ve davranışlarda bulunulması yasaktır. Kullanıcı sınırsız süre ile sohbet odalarımızdan uzaklaştırılır...
  3. Kulllanıcıların ardarda aynı mesajı kopyalaması yani flood yapması kural dışıdır...
  4. Sitemiz 18 yaş ve üzeri için uygundur...
  5. Genel ve diğer sohbet odalarında reklam yapılması yasaktır. Farklı sitelerin reklamlarını yapan ve teşvik eden kullanıcı sistemden atılmaktadır...
  6. T.C yasaları içeriğinde bulunan tüm şartlar ve kurallar sohbet sitemize dahil olan herkes için geçerlidir..
  7. Canlı sohbet esnasında yaşadığınız her türlü problemi çözüme kavuşturmak için #Operhelp yardım odasını kullanabilirsiniz..
  8. Mobil cihazlarınızla giriş yaparken sohbete dahil olabilir ancak sohbet ekranını kapattıktan sonra arka planda çalışmadığını kontrol etmelisiniz..
  9. Sohbetci.net hiç bir kullanıcısından ( para, kontür, kredi kartı, kimlik vb. ) şahsi, kişisel bilgilerini talep etmemektedir. Lütfen bu tarz bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayınız..
  10. Sohbet ekranında bulunan yöneticilerin ( ~ , & , @ ve % ) belirtmiş olduğu sohbet kurallarına lütfen özen gösterelim..

Yeni arkadaşlar edinebileceğiniz güvenilir Adrestesiniz.

Sohbetcinet yeni arkadaşlar edinebileceğiniz, güvenilir ve nezih bir ortam sağlayan sohbet odasıdır. Sohbet odalarımızda keyifli vakit geçirmenizi dileriz.

arkadaş